Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky 2012

 

prosinec 2012
Koncem prosince jsme si užívali cvičákové vánoční vycházky a besídky. Předvánoční vycházka se cvičákem Kafky byla zakončena posezením v hospůdce a vycházka s Ostrovany klasickým posezením (teda spíš postáváním) přímo na cvičáku. Obě akcičky se moc vyvedly

Fotečky Kafky ZDE a Ostrov ZDE


říjen 2012
tak jsem konečně sestříhala video z  Cofčiných začátků agilitění   


28.9.2012 - NV Brno

Cofi dostala pěkný posudek a k tomu i CAJC a BOJ


září 2012
V září jsme si užili spoustu krásných víkendů. Mezi nimi nechyběl i víkend na chatičce, spojený s výletováním. Pár foteček na rajce.jpg.

Byli jsme taky na dvou srazech krátkosrstých kolií. Oba byly moc fajn. Foto opět na rajce.jpg

 

a.jpg

 25.8.2012 - MVP Mladá Boleslav
Cofi dostala moc pěkný posudek a známku V3. Paní rozhodčí konstatovala, že tak pěkné fenky pohromadě už dlouho neviděla a že to bude mít těžký při rozhodování .

Odpoledne jsme se zůčastnili soutěže chov.skupin ve složení Neo, Cofi, O'Yess všichni samozřejmě z Krásné Louky a umístili jsme se na pěkném třetím místě .

a.jpg

 

a.jpg

Neo, Cofi, O'Yess

 


11. a 12.8.2012 - Prostějov - skok za skokem
Tento víkend jsme si fakt náramně užili. Super závody, atmosféra, prostředí.... no jako vždy . Cofinka si poprvé  vyzkoušela jak se spí ve stanu. Ne že by se nedařilo, ale čisté běhy končily bohužel vždy na 4. a 5. místech. Jediným úspěchem byla nedělní zkouška A3, kterou doběhly jen 3 týmy z 15ti- my na 2. místě .
Na rajce.jpg je pár foteček. Ty hezčí jsou od Martiny .


6.8.2012 - úžasný týden na Vysočině
Díky nádhernému letnímu počasí jsme si užili super týden. Cofi s Fidem se na čas přeměnili ve vydry .     Na rajce.jpg je pár foteček

a.jpg


23.6.2012 - Intercanis
                                             
Cofi - V1, CAJC

02.jpg


 20.6.2012 fotky a videa z Rokoše
Díky Ivanu Růžičkovi mám nádherné fotečky, které jsem přidala do fotogalerie - Cofi ve vodě a Fido - jumping
A konečně mám slow motion video z Fidova běhu. A aby to Cofince nebylo líto, tak má rovnou dvě . Tady jsou:

    Fido-jumping                Cofi ve vodě                 Cofi s balonkem

cofi-_balon.jpg    fido.jpgcofi_voda.jpg

 


16 a 17.6.2012 - Rozkoš
Už po několikáté jsme si užili skvělé závody na Rozkoši. Jsou to jedny z nejpohodovějších závodů, které znám. Bohužel ale byly ve znamení disků a skočených zónovek. Jen jediný běh jsme zaběhli čistě. Holt nám chybí pravidelné tréninky .  Cofi si závody taky užila. Přišla na to, že nejen aportování a přetahování, ale i voda je super zábava .

Na rajce.jpg je pár foteček

a.jpg


11.6.2012 - super výlet
I ve všední den se dá užít super výlet. Sešli jsme se s Terkou, Dančou, Lenkou a Honzem,celkem sedm kraťand a bylo to moc super.

Na rajce.jpg je pár foteček

 

a.jpg

 

 

 


3.6.2012 - pasení
opět jsme vyrazili na pasení do Budišova nad Budišovkou k Aleně Kynclové. Tentokrát ve složení čtyř kraťand - s Evčou a Dančou.  Holky si to náramně užily .

Na rajce.jpg je pár foteček

 

a.jpg

Cofi, Krimi, Zaira, Ebi


2.6.2012 - Chropyně - klubová výstava
Cofi se účastnila první klubové výstavy. Dostala krásný posudek a ohodnocení V2. Z vystavování jsem měla obavy, protože Cofi je dost akční a nedokáže chvíli postát, ale mile mě překvapila .

 

a.jpg

 

 


24.5.2012 - Cofi 9 měsíců
Hrozně to utíká  a z Cofi se pomalu stává velká slečna.

cofi_postoj-hlava_01.jpg

 


22.5.2012 - Pasení
Dnes jsme si zajili do Budišova vyzkoušet jak bude Cofi reagovat na ovečky. No... víc než ovečky ji zajímaly jejich bobky . Fida jsem vzala jen na čumendu, ale nakonec si to taky vyzkoušel. A dokonce si to zkusili i společně. Byl to nádherný výlet v překrásném prostředí, takže ten den dovolené fakt stál za to .

 


14.5.2012 - Čebínský král
O víkendu jsme si užívali pohodové závody v Čebíně. Fido si zaběhal na pěkných parkurech a Cofi si užívala hrátky s Krimi

 

01.jpg

 


2.5.2012   Prodloužený víkend
Vzít si jeden den dovolené a mít 4 dny volna je prostě super. Odjeli jsme na chatičku na Vysočinu. Počasí nemohlo vyjít líp a tak jsme opět podnikali výlety a užívali si. Jeden den nás navštívila Charunka s pánečky. Holky lítaly celý den, vůbec nechápu, kde berou tolik energie. Ale je fakt, že jsem večer Cofinku viděla snad poprvé unavenou . Na rajce.jpg je pár foteček.


14.4.2012   Hodonínská tlapka
Po dlouhé době jsme si vyrazili na závody. Fido běhal vnímavě a snažil se. V jednom běhu skočil nástupku na houpačce (poprvé!) a ve druhém shodil laťku. Ale náš zážitek z těchto závodů obohatila Cofinka. Když jsme běželi zk. LA3, vyvlíkla se z obojku a přidala se k nám 5 překážek před cílem. Fido se zachoval jako profík a doběhl čistě bez mrknutí oka . Moc hezky se zachovala rozhodčí Lenka Pánková. Asi v první chvíli nevěděla jak tuto sitauci posoudit, ale když viděla, že je to v rodině a Fidík to zvládl, běh nám nepřerušila a nechala nás doběhnout


11.4.2012   Canisterapie

Do fotoalbumu jsem přidala pár čerstvých foteček z canisterapie.  

 

25-028.jpg

   


10.4.2012   Cofi a trocha poslušnosti
Natočila jsem video, abych měla jednou vzpomínku, jak šikovná byla Cofi v sedmi měsících. Teda myslím si, že je šikovná . Ale nejdůležitější je, že ji to baví. Baví ji vlastně úplně všechno a to je myslím supééér 


 10.4.2012   Velikonoce
Velikonoce jsme si užili opět na Vysočině. Zažili jsme neuvěřitelné aprílové počasí, kdy jeden den byla neskutečná vánice a napadlo 5cm sněhu, druhý den jsme si dali pifko na zahrádce. Bylo to prostě super! Pejsci si užili výlety i hrátky. Na rajce.jpg  je pár foteček.

24-149_.jpg

 


2.4.2012   Cofí a  s taťkem Gasem
Dnes se Cofinka setkala se svým taťkem Gesem a jeho paničkou Zuzkou. A aby těch kraťand nebylo málo,  přijeli i Dáša s Elfíkem, Martina s Mersi, Eva s Krimi a Daniela s Ebi. Jedním slovem to bylo SUPER setkání. Myslím, že jsme si to všichni užili. Na rajce.jpg jsou fotečky a další moc hezké fotečky nafotila Zuzka.

 

cofi-a-tatka3.png

 


 24.3.2012   Canisterapeutické zkoušky

Dnes jsme již potřetí s Fidem opakovali ct zkoušky, které se musí  po třech letech (kvůli možné změně povahy psa) opakovat. Poprvé ale se ztrátou bodů . Fido se totiž rozhodl, že se prostě panem rozhodčím nosit nenechá. Nakonec se naštěstí nechal "přemluvit"

Chtěla jsem pro nezasvědcené natočit průběh celých zkoušek, ale "kameraman" byl tak trochu indisponován a natočil jen polovinu . Tak aspoň kratičký sestřih na YouTube.

Fidík se sice nemůže srovnávat s těmi vítacími a "vrtícími" zlaťáky a labradory, ale děti miluje a děti milují ho. Myslím, že hlavně proto, že je tak něžný, jemný a opatrný 

a.jpg


19.3.2012   Opět na Vysočině

Opět jsme si užili pár krásných dnů na Vysočině. Tentokrát to už na běžky nebylo, ale aspoň jsme si užili krásné výletování, které milujeme .  Na rajce.jpgje pár foteček.

 


4.3.2012   Zlatá neděle

V neděli za námi přijela Eva se Zairou a Krimi. Udělali jsme si pěkný výlet a odpoledne nás ještě navštívila Charunka. Sešlo se tak pět zlatých kraťand .

Na rajce.jpgje pár foteček. A na YouTube video z hrátek

 


26.2.2012   Týden na Vysočině

Po závodech jsme vyrazili na chatičku-směr Vysočina. První tři dny jsme si užívali nádherné, mrazivé počasí. A protože stopy byly zmrzlé, mohli nás doprovázet i pesani, kteří si to náramně užívali. Koncem týdne ale nastalo jaro a sníh byl už těžký a mokrý . Fotečky na rajčeti

01.jpg

 


18.2.2012   Podpálavská drkotačka

Povedené závody v Mikulově. Milí organizátoři, tombola!!, krásné ceny a navíc se nám dařilo . V kat. LA startovalo 33 týmů.  Parkury, které stavěl T.Glabazňa, byly zajímavé, běhavé se spoustou pastiček. V otevřených bězích nedobíhala ani polovina. Nám se podařilo zaběhnout oba běhy čistě, v jumpu na 2. a v agility na 3. místě. Zkoušku jsme "zkonili", takže DIS . V celkovém součetu jsme byli na 2. místě.
A díky tomu, že se vyhlašoval nejlepší pes a fena v každé kategorii, tak jsme "urvali" toho nejlepšího psa (nejlepší fenou byla Best Choice Olgy Edrové) . Video z jumpingu ZDE

02.jpg

 


 

13.2.2012

Tento víkend jsme si náramně užili. V sobotu jsme si užívali zlaté kraťandí setkání. Přijela  Ebi a Eva se Zairou a Krimi. V neděli jsme si zajeli zabruslit na přehradu. Oba dny bylo sice mrazivé, ale slunečné počasí. Prostě nááádhera
 


10.2.2012

Do sekce videa jsem přidala dvě videa z hrátek


 9.2.2012

I když jsem před pár lety prohlásila, že mě už na výstavu nikdy nikdo nedostane, přihlásila jsem Cofi v rámci socializace na jeden den na DUOCACIB v Brně . Vůbec ji to množství psů a lidí nevyvedlo z míry (narozdíl ode mě ). Dostala pěkný posudek a ohodnocení VN2.

a.jpg


24.1.2012

Čas hrozně utíká - dnes má Cofinka už 5 měsíců. S jejím příchodem se toho hodně změnilo a nejvíc se změnil Fido. Kdo ho zná, ví, že si nikdy neuměl hrát s pejsky. S Cofi si hraje neustále. Dokonce je to právě on, kdo provokuje ke hře. A já si to vychutnávám. Skoro nepouštím televizi, protože hrátky těch dvou jsou mnohem lepší. A když se do toho ještě namotá kocourek....je opravdu o zábavu postaráno .

Tady je video z hrátek, tady z mazlení a tady pár foteček.


3.1.2012

Minulé vánoce pro nás byly jedny z nejsmutnějších, protože jsme se loučili s Bartíčkem. Tyto  vánoce byly o moc veselejší. Svoje první vánoce prožívali  Kamil i Cofinka.  Po vánocích jsme odjeli na chatičku na Vysočině a i když sněhu bylo málo, všichni jsme si to náramně užili. Na

rajce.jpg

je pár foteček.